Mevlüt Coşkun Petrol

Mevlüt Coşkun Petrol Mevlüt Coşkun Petrol Mevlüt Coşkun Petrol Mevlüt Coşkun Petrol Mevlüt Coşkun Petrol Mevlüt Coşkun Petrol Mevlüt Coşkun Petrol Mevlüt Coşkun Petrol Mevlüt Coşkun Petrol

1995 yılında kurulmuş olup MEVLÜT COŞKUN PETROL ve AKARYAKIT ÜRÜNLERİ SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ticaret unvanı ile faaliyetini sürdürmektedir.

Sınırsız müşteri memnuniyeti düşüncesi ışığı altında faaliyet alanını her geçen gün yenileyerek daima kaliteli ürünlerle portföyünü şekillendirmeye yönelmiştir. Gelişen alt yapısı ile birlikte her geçen gün ürün ve hizmet yelpazesini genişleterek konusunda iddialı bir noktaya ulaşmıştır.

Gelişen ülke teknolojilerini maksimum düzeyde kullanarak, hizmetini gerçekleştirdiğimiz ürünlere kaliteyi yansıtmaktır. Firmamız bu düşünceden hareketle uzmanlaşmayı ön plana çıkarmış kaliteyi müşteri memnuniyetini hedeflemiş ve bu bilinci kaybetmeden hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Amacımız her zaman kaliteli ürünlerle müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve bu doğrultuda ürün portföyüne sürekli yeni ürünler ekleyerek, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Petrol Ofisi Akaryakıt istasyonlarının, belirlenen görünüm standartlarına göre yeniden düzenlenmesini amaçlayan "GÜMÜS" Projesi kapsamında bulunmaktadır...

Adres
Sivas Caddesi Erciyes Evler Mah. No: 243 Kocasinan / KAYSERİ

Telefon
+90 352 245 33 00

Fax
+90 352 245 33 02

Email
info@mevlutcoskun.com.tr

×
TR EN
×